Temat: Prawo jazdy
Wyświetl pojedynczy post
medyk
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#105
Stary 04.09.2008, 10:16
TSman napisał(a):Wyświetl post
no to kapa zajebista bo pod Brzeskiem mam chate ale meldunek i staly pobyt mam na slasku, bylem w Tarnowie z ziomkiem na ustalenie drugiego terminu egzaminu (poprzedni ziomek oblal) i czekal jedyne 2 tygodnie na egzamin praktyczny.

Krew mnie zalewa przez ten pier***ny Slask, mimo wszystko ja mam Galicyjska krew
a mi sie wydaje ze mozna gdzie się chce, ja mieszkam w małopolsce i tu tez jestem zameldowany a zdawałem w Bielsku (śląskie)
Dan Petrescu: "Jeżeli polscy piłkarze nie zmienią swojego podejścia do wykonywanego zawodu, takie wpadki będą się wam zdarzać coraz częściej"
Odpowiedz cytując