TSman napisał(a):

no to kapa zajebista bo pod Brzeskiem mam chate ale meldunek i staly pobyt mam na slasku, bylem w Tarnowie z ziomkiem na ustalenie drugiego terminu egzaminu (poprzedni ziomek oblal) i czekal jedyne 2 tygodnie na egzamin praktyczny.
Krew mnie zalewa przez ten pier***ny Slask, mimo wszystko ja mam Galicyjska krew
|
a mi sie wydaje ze mozna gdzie się chce, ja mieszkam w małopolsce i tu tez jestem zameldowany a zdawałem w Bielsku (śląskie)