Wyświetl pojedynczy post
Zwitter
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Staszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2065
Stary 04.09.2008, 09:56
Korzystam z internetowego konta Inteligo i po formacie kompa nie wyświetla mi się w ogóle ta strona gdzie się trzeba zalogować (http://www.inteligo.pl/infosite/ - Logowanie) Wszystko jest tak jak powinno, SSL włączony, wszystko ustawione tak jak powinno być i nic. Pomocy...

Po formacie nie działa też gg, nie wiedzieć czemu.
Odpowiedz cytując