Korzystam z internetowego konta Inteligo i po formacie kompa nie wyświetla mi się w ogóle ta strona gdzie się trzeba zalogować (
http://www.inteligo.pl/infosite/ - Logowanie) Wszystko jest tak jak powinno, SSL włączony, wszystko ustawione tak jak powinno być i nic. Pomocy...
Po formacie nie działa też gg, nie wiedzieć czemu.