Wyświetl pojedynczy post
K_2
Banita
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3925
Stary 04.09.2008, 09:45
No to mozna powiedziec ,ze juz chyba oficjalnie zakonczylo sie wzmacnianie Wisly w tym okresie
Pozostaje modlenie sie o brak kontuzji Pawełka i Brożka i przebudzenie sie Lobodzinskiego i Zienczuka
Odpowiedz cytując