Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3923
Stary 04.09.2008, 09:08
mario69 napisał(a):Wyświetl post
Kolego to było 280tys euro i bez żadnych aneksów

Poza tym w jaki sposób mógł być dołączony nowy aneks do umowy skoro Dawidowski nie przedłużał kontraktu, a bez tego na pewno by nie zgodził się na zmniejszenie wynagrodzenia. Wisła chce jak najszybciej pozbyć się tego grajka (czemu się nie dziwię) i o przedłużeniu kontraktu nie ma mowy.

Mówiło się, że Mauro zarabia 250tys euro a kontuzjowany wiecznie Dawidowski 280tys euro
CHyba oszalałeś chłopie - kiedy przychodzili Dawidowski i Zieńczuk to nikt w Wiśle nie miał kontraktu ponad 200 tys euro rocznie !!!!!!!!!!!! Ci dwaj owszem plasowali się w górnych pułapach, ale i t ak nie było to więcej niż 180 tys. euro, a po podpisaniu kontraktu Dawidowski jest wiecznie kontuzjowany !!!!!!!!!! Chyba nie sądziesz, że ktoś dał mu do łapy dodatkowe 100 tys eurasiów rocznie ?

Nie wiem co popalasz ale zmień dilera
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując