Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3920
Stary 04.09.2008, 00:39
mario69 napisał(a):Wyświetl post
Kolego to było 280tys euro i bez żadnych aneksów

Poza tym w jaki sposób mógł być dołączony nowy aneks do umowy skoro Dawidowski nie przedłużał kontraktu, a bez tego na pewno by nie zgodził się na zmniejszenie wynagrodzenia. Wisła chce jak najszybciej pozbyć się tego grajka (czemu się nie dziwię) i o przedłużeniu kontraktu nie ma mowy.

Mówiło się, że Mauro zarabia 250tys euro a kontuzjowany wiecznie Dawidowski 280tys euro
Dawidowski dostał ultimatum - aneks albo gra w rezerwach do końca kontraktu. Zgodził się i zaraz potem znów złapał kontuzję. Teraz zarabia ok. 160 tys. euro.

Jak jeszcze raz zobaczę tutaj wasze własne pomysły transferowe, to posypią się bany. Macie od tego temat "Gdybym był Bednarzem" i tam możecie sobie rozważać, czy warto zatrudnić Gargułę, czy może lepiej Szamotulskiego.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 04.09.2008 o godz. 00:44.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując