mario69 napisał(a):

Kolego to było 280tys euro i bez żadnych aneksów
Poza tym w jaki sposób mógł być dołączony nowy aneks do umowy skoro Dawidowski nie przedłużał kontraktu, a bez tego na pewno by nie zgodził się na zmniejszenie wynagrodzenia. Wisła chce jak najszybciej pozbyć się tego grajka (czemu się nie dziwię) i o przedłużeniu kontraktu nie ma mowy.
Mówiło się, że Mauro zarabia 250tys euro a kontuzjowany wiecznie Dawidowski 280tys euro
|
Dawidowski dostał ultimatum - aneks albo gra w rezerwach do końca kontraktu. Zgodził się i zaraz potem znów złapał kontuzję. Teraz zarabia ok. 160 tys. euro.
Jak jeszcze raz zobaczę tutaj wasze własne pomysły transferowe, to posypią się bany. Macie od tego temat "Gdybym był Bednarzem" i tam możecie sobie rozważać, czy warto zatrudnić Gargułę, czy może lepiej Szamotulskiego.