Aaarrgh napisał(a):

|
zachowują się jak **kijek - "szkoda mi czasu" albo "nie chce mi się rozmawiać".
|
Pablo84 napisał(a):

sa tu jeszcze normalni, ktorzy wiedza o co kaman.
Dzieki.
pan Dudi napisał(a):

|
Inna sprawa, to to, że widzę, że Kijek tu już się prawie tasuje pod teksty dziennikarzyn GW itp,
|
Przepraszam, ale gdzie sie niby "tasuje" pod teksty dziennikarzyn

Chyba cos ci sie chlopcze delikatnie mowiac - pomylilo