Wyświetl pojedynczy post
Kijek
Warszawski rozmywacz I
 
 
Od: 02.2005
Skąd: Ty przeklinasz to miasto, te ulice, ja na tych ulicach co roku pale znicze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#140
Stary 03.09.2008, 23:53
Aaarrgh napisał(a):Wyświetl post
zachowują się jak **kijek - "szkoda mi czasu" albo "nie chce mi się rozmawiać".


Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
...
sa tu jeszcze normalni, ktorzy wiedza o co kaman.
Dzieki.
pan Dudi napisał(a):Wyświetl post
Inna sprawa, to to, że widzę, że Kijek tu już się prawie tasuje pod teksty dziennikarzyn GW itp,
Przepraszam, ale gdzie sie niby "tasuje" pod teksty dziennikarzyn Chyba cos ci sie chlopcze delikatnie mowiac - pomylilo
Ostatnio edytowane przez Kijek : 03.09.2008 o godz. 23:56.


uderz w puchara
Odpowiedz cytując