Wyświetl pojedynczy post
cpc
Senior Member
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1826
Stary 03.09.2008, 23:15
K_2 zrozum jedną rzecz, jak mnie się na przykład zdarza pojechać Tuskowi to pisze dlaczego to robie, jak pojade PISowi od socjalistów(dla mnie socjalista to słowo zdecydowanie obraźliwe) to mówię dlaczego tak zrobiłem. Ogólnie zdecydowana większość ludzi na forum właśnie stosuje taką zasadę, zanim wypowiem jakaś tezę to spróbuje ją jakoś udowodnić, przeprowadzić jakieś rozumowanie, najlepiej samodzielne.

To co mnie stary uderza jak czytam Ciebie to powtarzanie, czasem bezmyślne, utartych sloganów, haseł, które można zasłyszeć tu i ówdzie. Nie bronię tutaj PISu, bo zwyczajnie nie przepadam za tym ugrupowaniem politycznym, natomiast jestem w stanie docenić wszystkie pozytywne aspekty działania tej partii. Póki co PIS okazuje się, że ma w sobie więcej liberalizmu gospodarczego(choć ma go bardzo mało) niż "liberalna" PO.

Przemyśl to...