Wyświetl pojedynczy post
globoos
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2064
Stary 03.09.2008, 22:36
shad, na twoim miejscu zainwestowałbym w nową kartę pamięci, to są groszowe kwestie. ale jeżeli na upartego chcesz dalej jej używać, znając życie jak zapełnisz ten 1gb wyskoczy komunikat w stylu "brak miejsca na nośniku XXX"
Odpowiedz cytując