Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
globoos
Senior Member
Od: 09.2007
Offline
#
2064
03.09.2008, 22:36
shad, na twoim miejscu zainwestowałbym w nową kartę pamięci, to są groszowe kwestie. ale jeżeli na upartego chcesz dalej jej używać, znając życie jak zapełnisz ten 1gb wyskoczy komunikat w stylu "brak miejsca na nośniku XXX"
globoos
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do globoos
Znajdź inne posty napisane przez globoos