|
Ja się wiąże z takim problemem, otóż mi się skasowała karta memory stick duo w Sony Eryku, to znaczy, coś padło i wyleciały wszelkie dane. Ma 1Gb. A teraz gdy ją zacząłem formatować spod Visty, system stwierdził że ma 1,91Gb. Cud to raczej nie jest... Jak ją sformatowac prawidłowo i co sie stanie jak przekroczy się prawdziwą wielkość karty, dane będą się nadpisywać?
|