Temat
:
Kibicowanie na polskich stadionach
Wyświetl pojedynczy post
Paparapa
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline
#
132
03.09.2008, 21:47
Nie pozostaje nic innego,jak zyczyc Legii powodzenia w walce z Walterem i spolka.
Pozdrawiam wszystkie internetowe,placzace mendy.
Paparapa
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Paparapa
Znajdź inne posty napisane przez Paparapa