Wyświetl pojedynczy post
Kijek
Warszawski rozmywacz I
 
 
Od: 02.2005
Skąd: Ty przeklinasz to miasto, te ulice, ja na tych ulicach co roku pale znicze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#131
Stary 03.09.2008, 21:34
PoloniaDumaStolicy napisał(a):Wyświetl post
Ja nie rozumiem tylko jednej sprawy. Jakim cudem uzbierało się 700 Legionistów, skoro Legia bojkotuje te rozgrywki?
Bo piłka nozna dla kibicow ?
Nie rozwijaj tego tematu bo to nie miejsce i temat zalozony został z mysla o czyms innym.

Dubi napisał(a):Wyświetl post
wojna miedzy ITI akibicami dopiero sie zaczęła.
amen.



niestety - jestesmy w czarnej dupie - Miklas dopiał celu ale nadzieja umiera ostatnia.

ps. gdyby nie to ze szef nie dał mi wolnego sam bym teraz miał zakaz stadionowy ( w co generalnie wbijam...) tyle to pokazuje jak zycie bywa przewrotne.
Ostatnio edytowane przez Kijek : 03.09.2008 o godz. 21:37.


uderz w puchara
Odpowiedz cytując