PoloniaDumaStolicy napisał(a):

|
Ja nie rozumiem tylko jednej sprawy. Jakim cudem uzbierało się 700 Legionistów, skoro Legia bojkotuje te rozgrywki?
|
Bo piłka nozna dla kibicow ?
Nie rozwijaj tego tematu bo to nie miejsce i temat zalozony został z mysla o czyms innym.
Dubi napisał(a):

|
wojna miedzy ITI akibicami dopiero sie zaczęła.
|
amen.
niestety - jestesmy w czarnej dupie - Miklas dopiał celu ale nadzieja umiera ostatnia.
ps. gdyby nie to ze szef nie dał mi wolnego sam bym teraz miał zakaz stadionowy ( w co generalnie wbijam...) tyle to pokazuje jak zycie bywa przewrotne.