Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
BęczarkaTS
Member
Od: 08.2008
Offline
#
3917
03.09.2008, 19:02
A w ogóle jest on w krakowie bo nie było oficjalego info bo na treningu nie był...
BęczarkaTS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do BęczarkaTS
Znajdź inne posty napisane przez BęczarkaTS