Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Dafi_91
Senior Member
Od: 03.2008
Offline
#
2056
03.09.2008, 17:15
[QUOTE=e;597880]tu pytaj
http://wislakrakow.com/forum/showthr...ghlight=ultras
Thx
Dafi_91
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Dafi_91
Znajdź inne posty napisane przez Dafi_91