Wyświetl pojedynczy post
4fan_player
Senior Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3896
Stary 03.09.2008, 15:43
Brać tego Pinto. Dać mu kontrakt do końca sezonu z opcją przedłużenia jak się dobrze spisze to brać go na dłużej. Chłopak ma dopiero 22 lata. Więc najlepsze lata ma przed sobą a potencjał jakiś ma.
Odpowiedz cytując