|
za darmo łatwo ściągnąć dobrych obrońców jak Singlar i Marcelo ale gorzej z graczami ofensywnymi, potrafiącymi celnie podać czy strzelić gola.Na takich trzeba już kase wydać bo nikt za free nie chce sie takich pozbywać.Za darmo to wydaje mi sie że najwyżej można takiego Pauliste ściągnąć
|