Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3895
Stary 03.09.2008, 15:38
za darmo łatwo ściągnąć dobrych obrońców jak Singlar i Marcelo ale gorzej z graczami ofensywnymi, potrafiącymi celnie podać czy strzelić gola.Na takich trzeba już kase wydać bo nikt za free nie chce sie takich pozbywać.Za darmo to wydaje mi sie że najwyżej można takiego Pauliste ściągnąć
Odpowiedz cytując