Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
www.rallyonline.prv.pl
Senior Member
Od: 07.2005
Skąd: Wadowice 100% Wisła
Offline
#
3893
03.09.2008, 15:28
Mimo wszystko szkoda Dolhy - eh jakby wtedy zostal bylby gwiazda...
www.rallyonline.prv.pl
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do www.rallyonline.prv.pl
Znajdź inne posty napisane przez www.rallyonline.prv.pl