honzik napisał(a):

|
witam, wie ktos moze gdzie w krk mozna kupic cos takiego jak "red army vodka" czyli wodka w karabinie w takiej skrzynce jakby oraz cene podac jak wie ?
|
Widziałem taką w Realu ( tym w M1). Ceny dokładnej nie znam, ale tanie to nie jest..cos pod 200zl chyba nawet.