|
Pawełek nie jest słaby, co pokazał w meczach z Barcą, a jego forma rośnie. Szamotulski gra ponoć w Iraklisie, ale jaka by z niego była pociecha skoro jest już dziadkiem i popełnia błędy. Nie wiem czy nie byłoby dobrym wyjściem wypożyczenie jakiegoś bramkarza. Choćby młodego Wojtka Szczęsnego na pół roku, który zapewne nie ma wysokiego kontraktu z Arsenalem, a klub pokrywa podczas wypożyczenia część wynagrodzenia(choć nie zawsze).
Także zgodzę się z wypowiedzią Gabri'ego. Jak można twierdzić, że gracz, który na razie jest niewiadomą jest lepszy od wchodzącego do reprezentacji Lewandowskiego, grającego na wysokim poziomie od długiego czasu Arboledy i Stilica - młodego zawodnika z ambicjami, który już błyszczy.
|