Wyświetl pojedynczy post
mario69
Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: Chełm

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3890
Stary 03.09.2008, 14:21
Pawełek nie jest słaby, co pokazał w meczach z Barcą, a jego forma rośnie. Szamotulski gra ponoć w Iraklisie, ale jaka by z niego była pociecha skoro jest już dziadkiem i popełnia błędy. Nie wiem czy nie byłoby dobrym wyjściem wypożyczenie jakiegoś bramkarza. Choćby młodego Wojtka Szczęsnego na pół roku, który zapewne nie ma wysokiego kontraktu z Arsenalem, a klub pokrywa podczas wypożyczenia część wynagrodzenia(choć nie zawsze).

Także zgodzę się z wypowiedzią Gabri'ego. Jak można twierdzić, że gracz, który na razie jest niewiadomą jest lepszy od wchodzącego do reprezentacji Lewandowskiego, grającego na wysokim poziomie od długiego czasu Arboledy i Stilica - młodego zawodnika z ambicjami, który już błyszczy.
Odpowiedz cytując