Wyświetl pojedynczy post
K_2
Banita
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3888
Stary 03.09.2008, 14:13
pchelas napisał(a):Wyświetl post
Tak jak Pawełek.
Co masz do zarzucenia Pawelkowi . Nie przegralismy ani jednego meczu z jego winy .Mimo ze zdarzaja mu sie kiksy ,ma tez kupe szczescia i zawsze wychodzil obronna reka z tych sytuacji.
Odpowiedz cytując