Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline
#
1811
03.09.2008, 13:53
jachting
napisał(a):
"Ludzie kochają igrzyska" to teraz są igrzyska ?
,sam bym na to nie wpadł
"polityka miłości w sensie dosłowne wulgarności" ładne
"Ludzie kochaja igrzyska wiec rozprawa z Kaczorami polegajaca ma byc milosnym zalotem wobec czesci spoleczenstwa. To wszysto jak przystalo na hipokryzje jest otoczone aurą miłośc"
Takie psychoanalizy ,próby objaśniania i kreowanie świata nie wyjdą wam na dobre,prędzej czy później zamieni się to w psychozę czy jakąś schizofrenie .Delikatnie to ujmując nie wygląda to najlepiej .Ten wasz język zrozumiały jest tylko dla was .
Zwracanie się do autora jakiegoś posta w liczbie mnogiej to też nie jest zdrowy objaw, przynajmniej według mnie.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
wolfy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wolfy
Znajdź inne posty napisane przez wolfy