wolfy napisał(a):

Zbychu - mam dla Ciebie jedno słowo: dno.
|
wolfy
Czyżby brak dystansu

Na Tuska i reszte spółki można jeździć jak się tylko da bo cuda się nie zdarzają a jak już się coś powie niemiłego na "śwętobliwości" to jest lament.
PS
Użyłem emotionka pod nazwą kapucyni