KeepItSimpleStupied napisał(a):

|
Taka Legia na przykład, zawsze miała sto razy lepszych bramkarzy niż Wisła. A pieniędzy na dobrych bramkarzy nie tylko Wisła nie wydaje, ale większość klubów nie tylko z Polskiej ligi.
|
Nawet nie o to chodzi, że zawsze mieli lepszych bramkarzy, bo między Muchą a Dolhą(w formie) i Pawełkiem przepaści nie ma - solidni i tyle. Mają za to ciągłość szkolenia - za czasów Boruca ogrywał się Fabiański, gdy Fabiański odchodził, to Mucha już dawno był przygotowany do gry na odpowiedni poziomie, teraz na ławce mają Skabę który już grał przeciw nam i dobrze się zaprezentował.
A u nas Cebanu kisi się na ławce, a jak wypadnie Pawełek to panika w klubie...