wolfy napisał(a):

On chociaż potrafił zawrzeć w swoim poście jakąś myśl i argumentację, a ty jedynie powtarzasz oklepane formułki. W jego poście obelga była tylko przyprawą, u Ciebie jest clou programu.
Odstajesz.
Na ile są one wiarygodne, to już inna sprawa.
"Zwykli ludzie"? Co przez to rozumiesz?
Zbychu - mam dla Ciebie jedno słowo: dno.
|
To jest tylko twoja subiektywna ocena ,ze tamto bylo merytoryczne....
Nie bede wymyslal definicji "zwyklych ludzi" ,powiem inaczej koncepcja prowadzenia polityki jaka funduje PIS (delikatnie mowiac) nie przemawia do ludzi