Wyświetl pojedynczy post
K_2
Banita
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1805
Stary 03.09.2008, 13:25
wolfy napisał(a):Wyświetl post
On chociaż potrafił zawrzeć w swoim poście jakąś myśl i argumentację, a ty jedynie powtarzasz oklepane formułki. W jego poście obelga była tylko przyprawą, u Ciebie jest clou programu.
Odstajesz.


Na ile są one wiarygodne, to już inna sprawa.
"Zwykli ludzie"? Co przez to rozumiesz?

Zbychu - mam dla Ciebie jedno słowo: dno.
To jest tylko twoja subiektywna ocena ,ze tamto bylo merytoryczne....

Nie bede wymyslal definicji "zwyklych ludzi" ,powiem inaczej koncepcja prowadzenia polityki jaka funduje PIS (delikatnie mowiac) nie przemawia do ludzi