|
[quote=Marszałek;597800]To po co nam gość, który w wieku 21 lat jest za słaby na ekstraklasę? Do tego jest słabszy od miernoty Juszczyka. Nie wyobrażam sobie w jakiej formie jest Cebeanu skoro Juszczyka go wygryzł ze składu na mecz z Cracovią. Tragedia. Sprzedać go w cholerę,skoro teraz jest za słaby to za piec lat bezie to samo.
Tu się z Tobą zgodzę. W Polsce graczy 20-sto kilku letnich nadal uważa się za talenty, które zazwyczaj nigdy nie eksplodują. Z bramkażami troszkę jest inaczej, gdyż ich kariery trwaja znacznie dłużej niż piłkarzy z pola, a także póżniej staja się znaczącymi postaciamy w swoich zespołach. Szczerze mówiąc bardziej jednak wierzę w Cebanu niż w Juszczyka. Powinni byli go wypożyczyć do Odry, niech się chłopak rozegra, nabierze doświadczenia, a za rak, dwa albo przywrócić do pierwszej drużyny, albo sprzedać. Ale Wisła zawsze miała problemy z bramkarzami i jakoś nie widzę, żeby sie to zmieniło. Taka Legia na przykład, zawsze miała sto razy lepszych bramkarzy niż Wisła. A pieniędzy na dobrych bramkarzy nie tylko Wisła nie wydaje, ale większość klubów nie tylko z Polskiej ligi.
|