Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
doni89
Junior Member
Od: 08.2008
Skąd: Krakow :)
Offline
#
328
02.09.2008, 21:07
na Wisla vs Slask bilety w kasach sa sprzedawane juz od poniedzialku
Doni89
doni89
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do doni89
Znajdź inne posty napisane przez doni89