Wyświetl pojedynczy post
kubawislak
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Młyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3862
Stary 02.09.2008, 20:09
manson777 napisał(a):Wyświetl post
widziałem wielu co tak całują herb
ot
Svitlica
Vuković...

jakoś to Stanko nie powstrzymało przed przyjściem do nas
a Vukoviciowi raz w prawie przyjściu do nas lat temu ze 4-5
a dwa... negocjowaniu nowego kontraktu z L. i ... w efekcie rozstaniu
No dokładnie, facet go pocałował, ale pewnie nie wie co znaczy dla nas ten herb...
Dobra, ale mniejsza z tym, jeżeli tylko ten Marcelo wypali, to okienko i tak nie było wcale takie złe szkoda tylko, ze nie ma u nas Pawłowskiego. (Lewandowski to już temat zamknięty.) No i jeszcze jakiś napadzior by się przydał. Może ten Pinto, ale po filmikach był nie oceniał, bo to nie są nagrania, z przed roku tylko mogą to być nagrania z przed 3 lat. Chociaż on ma niby dopiero 22 lata, więc bardzo dawno nie mogły być nagrywane I nie jarał bym się tak, ze Real go testował, oni tam testują setki graczy na rok. A może to być tylko wymysł jego menago. Zresztą, to na razie tylko plotki...
Powód: ;)
Ostatnio edytowane przez kubawislak : 02.09.2008 o godz. 20:10.
Odpowiedz cytując