Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3861
Stary 02.09.2008, 19:47
JarTSW napisał(a):Wyświetl post
O jakiej aferze mówisz?
I o jakim stoperze sprowadzonym rzutem na taśmę?
Diego Tristan i Andre Baretto są bohaterami wypowiedzi Chesteroskiego.
Moje podsumowanie okienka:
Odeszli: Dudka, Kokos, Paulista, Dudu, Matusiak
Doszli: Singlar, Marcelo, Baretto poza tym powrót Małego. Cięzko kontuzjowanego Vargi i podobno przewlekle chorego na skutek randki z kleszczem Gołego nie liczę.

O ile w tyłach jest szansa, że wyjdziemy na zero albo nawet mały plusik, to siła ofensywna drużyny została po raz kolejny osłabiona, tym razem głownie przez odejście Jaśka i nie pozyskanie nikogo o zbliżonej charakterystyce (wcześniej w zimie przyjście bardzo przeciętnego Łobo i tragicznego Matusiaka za KK). W związku z tym i naszymi rzeczywistymi i palącymi potrzebami okienko oceniam najwyżej na tróję w skali szkolnej.
Kto w jakim stopniu jest temu winny - oto jest pytanie...
Ostatnio edytowane przez arti : 02.09.2008 o godz. 20:00.
Odpowiedz cytując