Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Waldi69
Senior Member
Od: 09.2007
Offline
#
3856
02.09.2008, 18:57
Ja nie łudzę się aby gość, który teraz przeyjdzie był rzeczywistym wzmocnieniem zespołu. Tacy zawodnicy z kartą w ręku są raczej słabo przygotowani do sezonu, bo z kim mieliby sie przygotowywać. Dlatego mam małe obawy co do formy Marcelo...
Waldi69
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Waldi69
Znajdź inne posty napisane przez Waldi69