Wyświetl pojedynczy post
Jazda
Member
 
Od: 09.2008
Skąd: KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3178
Stary 02.09.2008, 18:28
Wiślak_358 napisał(a):Wyświetl post
Marcelo to tylko z Cleberem bo z Głową się nie dogada
dogada sie dogada ! zwlaszcza pilka !
Odpowiedz cytując