Wyświetl pojedynczy post
Mareq
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3176
Stary 02.09.2008, 17:27
Z tematu o meczu w pokoju ABG

Cytat:
A zła nowina jest taka,że kibice Tottenhamu posiadający karnet na cały sezon, mają wjazd za darmo na ten mecz,także z tym zajęciem trybuny południowej może byc pewien problem.
Kolejne znaki na niebie i ziemi wskazują , że dla nich pUEFA(szczególnie na tym etapie) , to taki nasz puchar ekstraklasy . Wygrają , to wygrają nie wygrają nie będzie masowych samobójstw . Oby nas jak najbardziej zlekceważyli przed pierwszym meczem . Chociaż biorąc pod uwagę doświadczenie Ramosa w rozgrywkach pucharowych , będzie o to ciężko .
Odpowiedz cytując