Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
P@vel K@sprzyk
Member
Od: 04.2008
Offline
#
3847
02.09.2008, 16:11
Może to nie do tego tematu, ale czy zauważyliście za kogo w 1.45 min. wszedł ten Pinto... ? Za inny obiekt zainteresowania naszej Wisełki, Rodrigo Mannarę
P@vel K@sprzyk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do P@vel K@sprzyk
Znajdź inne posty napisane przez P@vel K@sprzyk