Trochę z innej beczki. Ciekawe głosy pojawiają się ponoć w Pyrlandii. Krążą opinie, że grajki do spółki z wpływowymi ludźmi ze stowarzyszsenia kibiców ustawili mecz z Arką(sic!) Heheh chyba nie potrafią po prostu przyjąć do siebie, że polegli bo byli tego dnia słabsi.
I jeszcze coś: poleciała pierwsza głowa trenerska w tym sezonie:
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32296,w...l?ticaid=16898
Jak dla mnie jedyne rozsądne wyjście dla zarządu Górnika