Wyświetl pojedynczy post
bieniuTS
Senior Member
 
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1600
Stary 02.09.2008, 15:43
Trochę z innej beczki. Ciekawe głosy pojawiają się ponoć w Pyrlandii. Krążą opinie, że grajki do spółki z wpływowymi ludźmi ze stowarzyszsenia kibiców ustawili mecz z Arką(sic!) Heheh chyba nie potrafią po prostu przyjąć do siebie, że polegli bo byli tego dnia słabsi.

I jeszcze coś: poleciała pierwsza głowa trenerska w tym sezonie:

http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32296,w...l?ticaid=16898

Jak dla mnie jedyne rozsądne wyjście dla zarządu Górnika
Ostatnio edytowane przez wolfy : 04.09.2008 o godz. 20:31.
Odpowiedz cytując