Wyświetl pojedynczy post
michu-k
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3844
Stary 02.09.2008, 15:38
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Weź,ile Ty masz lat,że jestes pod wrażeniem jakiś zabiegów PR z całowaniem herbu?Pozyskaliśmy pracownika bardzo dobrego i tyle. Bez podniety.
Rozpatrywałem to w kategorii bardzo przyjaznego gestu, być może on będzie kolejną legendą naszego klubu

Chill out.

Marszałek napisał(a):Wyświetl post
To dlaczegóż nie daje sięszansy Cebeanu,ktory też jest w tym samym wieku. Czemu on nie ma być naszą nadzieją?
Ilie powinien dostać szansę gry, szczególnie w meczach o Puchar Ekstraklasy. Rozgrywki ogórkowe, ku sprawdzeniu siły rezerw, a przy tym mógłby się ogrywać. Młoda Ekstraklasa to jednak nie to samo. A Cebanu może być naszą przyszłością.
Odpowiedz cytując