Marszałek napisał(a):

|
Weź,ile Ty masz lat,że jestes pod wrażeniem jakiś zabiegów PR z całowaniem herbu?Pozyskaliśmy pracownika bardzo dobrego i tyle. Bez podniety.
|
Rozpatrywałem to w kategorii bardzo przyjaznego gestu, być może on będzie kolejną legendą naszego klubu
Chill out.
Marszałek napisał(a):

|
To dlaczegóż nie daje sięszansy Cebeanu,ktory też jest w tym samym wieku. Czemu on nie ma być naszą nadzieją?
|
Ilie powinien dostać szansę gry, szczególnie w meczach o Puchar Ekstraklasy. Rozgrywki ogórkowe, ku sprawdzeniu siły rezerw, a przy tym mógłby się ogrywać. Młoda Ekstraklasa to jednak nie to samo. A Cebanu może być naszą przyszłością.