|
Weź,ile Ty masz lat,że jestes pod wrażeniem jakiś zabiegów PR z całowaniem herbu?Pozyskaliśmy pracownika bardzo dobrego i tyle. Bez podniety.
A teraz powiedzcie mi,gdzie logika? Narzekamy na Juszczyka,bo prawda jest taka,że krytyka pod jego adresem jest jak najbardziej sluszna. Obecnie prezentuje on poziom co najwyżej III ligowy. Wobec takiego obrotu sprawy czemu nie da się szansy Ile? Teraz wracam do mojego pytania. Rozumiem, że wszyscy pokladająnadzieje w 21 letninm zawodniku z Brazylii, sluszne to i poglądowe. To dlaczegóż nie daje sięszansy Cebeanu,ktory też jest w tym samym wieku. Czemu on nie ma być naszą nadzieją?
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
|