Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
KeepItSimpleStupied
Member
Od: 07.2007
Offline
#
3840
02.09.2008, 15:31
masz może jakiegoś linka do tej wypowiedzi Bednarza
Ja szczerze powiedziawszy nie slyszalem ze do konca 2008 ma kontrakt, a jestem przekonany, ze i Marcelo i Romeu do końca sierpnia mieli kontrakty.
KeepItSimpleStupied
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do KeepItSimpleStupied
Znajdź inne posty napisane przez KeepItSimpleStupied