|
A na Onecie napisali, że Romeu ma już swoją kartę na ręce, więc może przyjść do Wisły po zamknięciu okienka transferowego!!! Z tego co pamiętam, to mówiło się o tym, że zarówno Marcelo jak i Romeu byli związani ze swoimi poprzednimi klubami kontraktami do 31 sierpnia 2008, więc jeden już u nas jest, a z Romeu pewnie jeszcze pertraktują. Mam nadzieję, że do nas jeszcze dołączy.
|