Cytat:
|
http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...stanie,1171883
|
Do kogo oni mają żal ? Do Bednarza, że ma ich w dupie ? Ośmieszają się tymi beznadziejnymi oświadczeniami.
Żałosne jest, że nazywają nasz klub "projektem". Nawet jeśli Bednarz kłamie bo po prostu nie chcą już w klubie Tristana to nie obchodzi mnie to z jakie powodu dla nas nie zagra, nie ma go i tyle.