Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3834
Stary 02.09.2008, 14:09
Cytat:
http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...stanie,1171883
Do kogo oni mają żal ? Do Bednarza, że ma ich w dupie ? Ośmieszają się tymi beznadziejnymi oświadczeniami.
Żałosne jest, że nazywają nasz klub "projektem". Nawet jeśli Bednarz kłamie bo po prostu nie chcą już w klubie Tristana to nie obchodzi mnie to z jakie powodu dla nas nie zagra, nie ma go i tyle.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 02.09.2008 o godz. 14:16.
Odpowiedz cytując