Wyświetl pojedynczy post
Awe
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3831
Stary 02.09.2008, 13:52
Śmiechu warte to oświadczenie. Mało to razy ktoś zrywał negocjacje w ostatniej chwili? A pierwszy raz widzę takie oświadczenie. "Pełna amatorka", że pozwolę sobie użyć sformułowania z tekstu. Plus to ciągłe powtarzanie jaką to GWIZADĄ jest Diego Tristan. Argument z wiekiem Giggsa to też parodia, równie dobrze mogli podać w jakim wieku karierą kończył Sebastian Deisler, wiek nie ma nic do rzeczy, ważny jest stan zdrowia.
Najlepsze jest to: "Podczas ustalania warunków w pewnym momencie stanęliśmy w miejscu gdyż była pewna rozbieżność w kwotach więc dodatkowo sami zaproponowaliśmy Sponsora(!!!), który pokryje ten koszt w zamian za wykorzystanie przez niego atrybutów promocji na stadionie oferowanych przez Wisłę!!!" Nie znamy warunków tej umowy, ile ma pokrywać 'Sponsor', w zamian za te "atrybuty promocyjne" więc o czym tu mówić? Może Wisła wycenia "atrybuty promocyjne" na więcej niż dawał Sponsor?
"Wisła wycofała się bez podania racjonalnych przyczyn i zrobiła to w takim stylu, że my straciliśmy delikatnie mówiąc swoją wiarygodność także w oczach sponsora, który w dalszym ciągu jest zainteresowany promocją i budowaniem własnej marki dzięki emocjom piłkarskim dostarczanym przez Wisłę Kraków." Pewnie niejeden jest zainteresowany budowaniem swojej marki w oparciu o Wisłę, tylko wszystko zależy ile się oferuje.

Daleki jestem od wiary we wszystkie słowa Bednarza, ale gołym okiem widać, że coś śmierdzi w tej sprawie po stronie tych wszystkich pośredników.
Po burzy słońce wychodzi zza chmur,
i nad Krakowem zaświeci znów.
O jednym marzę, o jednym wciąż śnię,
Mistrzem będzie Wisełka, na pewno to wiem.
Życie bym dał, za krakowską Wisłę
O jakże bym chciał, by znów była mistrzem
O jakże bym chciał

Odpowiedz cytując