|
Mam nadzieje, ze to info ze stronki Stowarzyszenia jest prawda, bo po tym jak zobaczylem czolga na youtube, juz mialem pisac ratunku.
A jesli chodzi o Gornika, to gosc (tank) swietnie spelnia wszelkie warunki. W koncu oni tam na strzelanie bramek nie stawiaja i wobec tego, jest szansa zeby z Zahorskim stworzyl dobrze wspolpracujacy duet.
|