Temat
:
Wisła - Tottenham (bilety)
Wyświetl pojedynczy post
wojteq_NH
Senior Member
Od: 02.2005
Skąd: Kraków
Offline
#
22
02.09.2008, 12:53
to sa dopiero rezerwacje jak sądzę.
:twisted:
Good things come to those who wait...
:twisted:
wojteq_NH
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wojteq_NH
Odwiedź stronę domową użytkownika wojteq_NH!
Znajdź inne posty napisane przez wojteq_NH