Wyświetl pojedynczy post
GJ1906
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Podlasie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3818
Stary 02.09.2008, 12:45
@SpoXteR Spójrz na godzinę zamieszczenia na 90minut.pl a potem przeczytaj to:
http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=19003 i również spójrz na godzinę zamieszczenia.


http://www.gornikzabrze.com/index.php?id=1521
Chyba jednak nie podpisał kontraktu z Górnikiem.
Powód: ;p
Ostatnio edytowane przez GJ1906 : 02.09.2008 o godz. 12:50.
Odpowiedz cytując