Temat
:
Wisła - Tottenham (bilety)
Wyświetl pojedynczy post
Przemo12
Banita
Od: 04.2008
Skąd: Kraków
Offline
#
21
02.09.2008, 11:59
rozpoczeli leszcze Koguty sprzedaz na mecz wyjazdowy w Krakowie
http://www.tottenhamhotspur.com/tick...yinfo/408.html
a o meczu w Londynie ktory jest wczesniej? cisza...
Przemo12
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Przemo12