Wyświetl pojedynczy post
Pero
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#546
Stary 02.09.2008, 11:52
Tak sie zastanawiam czy nie lepiej byłoby gdyby przetarg na budowę trybuny wschodniej wygrała jakieś inne duże i poważne konsorcjum inne niż Budimex. Cos mi sie wydaje że oni już za bardzo rozpastwili się na terenie budowy naszego stadionu. Niby istnieje ryzyko, że później jeśli coś będzie nie tak to firmy będą na wzajem zwalać winę na siebie. Wiadomo, że decydującym kryterium będzie cena i tylko ona zdecyduje o wyborze. Mam nadzieje że będzie ona rozsądna
Odpowiedz cytując