Tak sie zastanawiam czy nie lepiej byłoby gdyby przetarg na budowę trybuny wschodniej wygrała jakieś inne duże i poważne konsorcjum inne niż Budimex. Cos mi sie wydaje że oni już za bardzo rozpastwili się na terenie budowy naszego stadionu. Niby istnieje ryzyko, że później jeśli coś będzie nie tak to firmy będą na wzajem zwalać winę na siebie. Wiadomo, że decydującym kryterium będzie cena i tylko ona zdecyduje o wyborze. Mam nadzieje że będzie ona rozsądna
