Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3813
Stary 02.09.2008, 11:52
Dyskusja o Zieniu poszła tu http://www.wislakrakow.com/forum/sho...=1627&page=101 a o tym co Wisła powinna jszcze kupic tu http://www.wislakrakow.com/forum/sho...t=4404&page=29
Odpowiedz cytując