|
A kto powiedział, że alternatywa dla Zieńczuka czy Łobo musi być z Ekstraklasy? Skąd przyszedł Błaszczykowski do Wisły i Peszko z Lewandowskim do Lecha? Jest wielu młodych zdolnych piłkarzy w niższych klasach rozgrywkowych, którzy nie kosztują krocie, a mogą się okazać świetną inwestycją. Zieńczuk moim zdaniem nie gra tragicznie, ale ma już swoje lata (30), a w tym wieku coraz cieżej o jakąś dynamiczną akcje. Łobo jest strasznie słaby, ale jemu dałbym szanse na przełamanie się. A jeśli chodzi o młodych, perspektywicznych zawodników to w I lidze takich jest pełno: Napoleoni, Pawłowski, świetnie prezentuje się ostatnio Adrian Mierzejewski z Wisły Płock. Ci trzej piłkarze są skrzydłowymi i nie mają więcej niż 22 lata.
|