Wyświetl pojedynczy post
Genio
Senior Member
 
Od: 12.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#219
Stary 02.09.2008, 11:16
chwilowo nie mamy za bardzo mozliwosci by wprowadzic statystyki, oraz, caly czas probuje porozumiec sie z uczestnikami wyscigu ktorzy po raz kolejny nie mogli bez wiekszych niepoprawnosci przejechac wyscig [KamilBAS, eltoro1906, w1906s, ZakkTS]

juz postanowione ze od przyszlego wyscigu wszyscy ustawiamy trakcję na 100%, bez dwoch zdan poprawi to ogolną rozgrywkę, nie mam tutaj na uwadze lidera, by sciagnac go do naszego poziomu, a raczej podciagam tyly stawki pod warunki jazdy uczestnikow punktujących

o lidze rFactor rowniez myslalem, nawet kiedys probowalem zdobyc chetnych do gry, jednak 'za duza' to gra by sprawnie wszystko funkcjonowalo
Odpowiedz cytując