chwilowo nie mamy za bardzo mozliwosci by wprowadzic statystyki, oraz, caly czas probuje porozumiec sie z uczestnikami wyscigu ktorzy po raz kolejny nie mogli bez wiekszych niepoprawnosci przejechac wyscig
[KamilBAS, eltoro1906, w1906s, ZakkTS]
juz postanowione ze od przyszlego wyscigu wszyscy ustawiamy trakcję na 100%, bez dwoch zdan poprawi to ogolną rozgrywkę, nie mam tutaj na uwadze lidera, by sciagnac go do naszego poziomu, a raczej podciagam tyly stawki pod warunki jazdy uczestnikow punktujących
o lidze rFactor rowniez myslalem, nawet kiedys probowalem zdobyc chetnych do gry, jednak 'za duza' to gra by sprawnie wszystko funkcjonowalo
