Wyświetl pojedynczy post
prober
Senior Member
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3172
Stary 02.09.2008, 10:53
Po niesamowitym ostatnim dniu okienka transferowego okazuje się, że Tottenham razem z ManCity powinien włączyć się do walki o podium.

Mamy dwóch wielkich faworytów Premier League: ManUtd i Chelsea. Liverpool nie wygrał ligi od 18 lat, teraz znów czeka ich ciężka walka o miejsce premiowane grą w LM i zachowanie głowy trenera Beniteza (właściciele klubu chyba zaczynają powoli tracić cierpliwość, z niezwykle mocnym składem Hiszpan wygrał w ostatnich trzech latach praktycznie tylko Puchar Anglii). Arsenal w wiecznej przebudowie, wydaje się, że znów bez większych szans na mistrzostwo...

Aha, Tottenham gra 15.09. bardzo ważny mecz z Aston Villą u siebie. Zmęczą się


minigaleria forumowych wynalazków językowych (zbieram kolejne!): Balon, Balonik, Dzida, Dziwnie spokojny, I tyle w tym temacie, Kicha, Miałem przeczucie, Na pałę, Napinka, Nie mam pytań, Oddychać rękawami, Padaka, Pan Basałaj, Pan Cupiał, Parch, Piach, Przypał, Siara, Szrot, Wspomnicie moje słowa
Odpowiedz cytując