Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
jachting
Senior Member
Od: 05.2006
Skąd: Giżycko
Offline
#
3811
02.09.2008, 10:06
W przeglądzie (onet) piszą że ten Pinto podpisał kontrakt z Górnikiem . Ale mimo wszystko jakoś trudno w to uwierzyć .
jachting
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do jachting
Znajdź inne posty napisane przez jachting