Temat
:
[4 kolejka] Cracovia - Wisla Krakow 31.08.08r 19:30
Wyświetl pojedynczy post
mathieu
Member
Od: 04.2007
Skąd: Borek Fałęcki
Offline
#
395
02.09.2008, 10:05
Ja tez wlasnie nie moge sie dowiedziec co Zieniu pokazal
Ale na pewno dzicz sie mocno wkurzyla bo zwyzywali Marka pozniej... Ale i tak szacuneczek dla Zienia. Sorki za brak polskich znakow ale w pracy mam angielska klawiature
mathieu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mathieu
Znajdź inne posty napisane przez mathieu