Patrzę tak na te filmiki z tym Pinto i nie wiem czemu, ale na myśl przyszedł mi od razu Kryszałowicz.
- gość sprawia wrażenie strasznie wolnego, technika..... no ale to filmiki więc wszystkiego nie widać

W sumie nie wiem po co na PE czy PP ściągać gościa aż z Chile, niech idzie do WHU czy innego Blackburn
